-5.1 C
Dobropillia
Середа, 7 Грудня, 2022
ГоловнаНовиниДобропілляСклад Добропільської територіальної виборчої комісії Покровського району

Склад Добропільської територіальної виборчої комісії Покровського району

Дата:

Новини Добропілля

spot_img

ЦВК затвердила склад 532 територіальних виборчих комісій. Вже сьогодні стало відомо, хто увійшов до Добропільської міської територіальної виборчої комісії Покровського району.

          Голова комісії – Михалко Олександр Ігорович, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Чиркунов Сергій Петрович, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
          Секретар комісії – Бітуліна Людмила Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
          Бондарев Вадим Анатолійович, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії «ВЕЛИКА КРАЇНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Борисова Людмила Григорівна, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Бурлаченко Антон Олександрович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Партія українського народу» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Геращенко Анастасія Олександрівна, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Діденко Алла Романівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії «За Майбутнє» (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дмитрієва Галина Юріївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Дорошкевич Едуард Едуардович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Маковій Тетяна Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Максименко Галина Олексіївна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Подзіна Олена Іванівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії «За Майбутнє» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Рачкован Марина Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЩАСЛИВА УКРАЇНА» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Слободянюк Таїса Василівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «ГОЛОС» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Сочнєва Ганна Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
          Таган Володимир Олександрович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
          Ярош Ігор Аркадійович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Солідарність жінок України» (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

spot_img

Останні новини

spot_img